nejbližší DNY TICHA PROBĚHNOU ve dnech

23. - 26. 3. 2023 

Formační a vzdělávací centrum  v Perninku u Karlových Varů

Adresa: Karlovarská 107, Pernink 362 36

Protože se asi každý vydá sám po vlastní ose, přijeďte do Perninku mezi 15:00 - 16:00. 

Auta mohou parkovat na pozemku centra.

Začínáme ve čtvrtek v 17:00 a končíme v neděli v 11:00


Důležité upozornění!

Z PRAKTICKÝCH DŮVODŮ PROBĚHNOU DNY TICHA POUZE POKUD SE ZAREGISTRUJE NEJMÉNĚ 5 ÚČASTNÍKŮ

Prosíme, vezměte též na vědomí, že jakákoli duchovní cvičení, kontemplace i samotné mlčení činí naše nitro citlivějším. Dny ticha jako takové samozřejmě nejsou nebezpečné, představují ale určitou zátěž. Pokud jste v péči psychiatra, psychologa, berete psychofarmaka, trpíte depresemi nebo jste pod silným psychickým tlakem, účast na Dnech ticha nedoporučujeme. V každém případě vás žádáme, abyste uvedli své psychické obtíže či jakékoli své pochybnosti v této věci do kolonky ZPRÁVA PRO NÁS níže zde v registračním FORMULÁŘI.


Ujistěte se prosím, že jste porozuměli OBECNÝM i DUCHOVNÍM PRAVIDLŮM této duchovní obnovy a uhradili jste částku dle informací v sekci CENA

REGISTRACE

Vaši registraci potvrdíme do 5 dnů po připsání vaší platby na náš účet dle instrukcí v sekci CENA

Pozor! Dny ticha se uskuteční, pokud se zaregistruje min. 5 účastníků. Pokud se tato minimální kapacita nenaplní, budete o tom informováni nejpozději do 17.3. a uhrazená částka vám bude v plné výši vrácena na váš účet. 

*Nezbytné osobní údaje získáváme a zpracováváme dle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Správcem vašich osobních údajů je spolek Gate2you z.s. při Apoštolské církvi, sbor bez hranic Teplice se sídlem Masarykova třída 2446/41, Teplice, IČ: 05986435.

V případě jakýchkoli nejasností kontaktujte organizátora, průvodce a mentora Dnů ticha - MARKA JANOVSKÉHO